to tak jak bym ja gonil furiata teraz hahahha
mysle ze musial bym byc mocno na glowe pierdolniety zeby tu co kolwiek komus udawadniac i jeszcze przy tym inwestowac
ale sa debile i popierdolency
@AGATKA-AGA, no dobrze :) ale niech kazdy sobie robi co chce prawda?
@Paka77, ale po co jak sa nowe fajne i lepsze gry niz ta hehehh
i tez o podobnej tematyce
@AGATKA-AGA, wpierdol dostajesz i to się liczy teras
@AGATKA-AGA, ja tam w nic innego nie gram ta mnie jakos zaciekawiła wkreciła i gram chodz serio tu bieda juz
bieda to malo powiedziane nie dlugo tu nawet i klikacze przestana chodzic bo szkoda prądu na tą gre
nawet na innych serwerach juz sie gra konczy bo to oszustwo jedno wielkie
ale co zrobic :) mysle ze nie oszustwo tylko Litwin zarobił co swoje i pierdoli to :)
@Paka77, no wychujal ludzi przytulil sporo kasy i tyle,dlatego sie smieje kto tu jeszcze inwestuje jak na innych serwerach robi to samo ,zaraz bedzie nastepny bo zadnych zmian nie bedzie wprowadzal ,a ludzie glupi i inwestuja
@AGATKA-AGA, ty to jednak jesteś idiota ostatnia osoba która wydała najwięcej kasy to jest twój przydupas po 2 mogę wysłać ci historię z konta i zobaczycz kiedy i co kupowałem do gry a po 3 nawet jak bym kupił sobie skrzynie to chuj ci do moich pieniędzy
A po 4 jak boli cię dupa że ludzie wydają kasę na głupoty to znajdź sobie lepszą pracę i przestań w końcu się użalać nad swoim życiem
Sąsiad kupi samochód za 100tys to też będziesz chodził i pierdolił na chuj to taki trzeba było kupić golfa 3 za 5tys i by było to samo 😅
Aukcja diamentów zakończy się wkrótce w budynku aukcyjnym, w którym do zdobycia jest 8600 diamentów
@Leasing, jestes debil i tyle jak ten twoj przydupas analfabeta lukasicz
kamilek nie zabieraj ich niech walcza
@DYNY-CHELM, za dobrze bys mial hehe :)
Nie dla psa kiełbasa heheheh
Aukcja diamentów zakończy się wkrótce w budynku aukcyjnym, w którym do zdobycia jest 7400 diamentów
@KaMiL001, oj dawaj ich spowrotem kurwa hehehhe
@Jth21, ty psia suczko milcz bo dostaniesz zaraz po ogonie ciapem
Aukcja diamentów zakończy się wkrótce w budynku aukcyjnym, w którym do zdobycia jest 7100 diamentów
@DYNY-CHELM, zaraz dostaniesz po tych suchych piętach becki
bombel nie fikaj hahaha mulciaku
Aukcja diamentów zakończy się wkrótce w budynku aukcyjnym, w którym do zdobycia jest 7700 diamentów
Kutanga jestes przyjebany typ hehe . Wspolczuje :)
KaMiL001 jak tam serverowy cwelu i kurewko? Bohaterze jebany z gilami pod nosem
@Toranaga, do mnoe piszesz pryszczata puzdo z wyruchana dupa prez kolegiw ?
@Toranaga, jestes tak przyjebany ,ze jestem za aborcja
KJak tam wpierdole ? Fajne. hahaha ah ah ahahah aha h
@Toranaga, zadam Ci szczere pytanie . Jestes pedalem bo tak tylko o tych kutasach ? W sumie nie bylo pytania znam juz odpowidz hehe 3maj sie
@Scap, frajerzynko . Kolejny cwel cp mozesz jedynie sobie popisac nieudaczniku życiowy. Pierdolona siło robocza
@Toranaga, ja pierdole te twoje hahahahaha jest tak przyjebane jak Ty . Jaki Ty jestes debil . Wiesz co nie pisz do mnie nara
@Scap, poskarż się mamusi frajerze HAHAH AHHAHAH AHAH HAH AHAH AHH A HAH AH A HAHHAHAHAHA HAH A H HAH AHAHAH AHAH AH
@Toranaga, tak tak slyszelismy to za 31.50 ? Czy juz mniej daiesz hehe
@Toranaga, go przynajmniej mama nie zostawila w okienku zycia jak ciebie