BOOM, BOOM, BOOM, BOOM buuhhahaha mORON SHIT IDIOTS BASTARD
@Łukaśicz, haha translate by cretino and idiots. JEB , JEB, JEB, hahaha, debil/kretyn, gówniany idiota, bękard. Inaczej matka wyruchana ojciec no name hahaha P{ajacu.
REPEAT@Łukaśicz, wpierdol wpierdol
@Łukaśicz, I like to watch
@Łukaśicz, And that's not a gentlemanly excuse
@Łukaśicz, haha REPEAT wpierdol x 28
@Jurkoszczl, ten Twój żałosny performance jest jak lizanie żydowskiego napletka zamist obrzezania jebany nieudaczniki i tchórzu. HAha Języka polskiego debilu pierdolony trzeba używać znając go przynajmniej na poziomie średnim. PAjacować też trzeba " UMIĆ" Ale jak widac 31,40 to jest max.
lala lala al alal la al I kolejne wpierdole . Kurwa mam deja vu . Wszystkie kurwy w szpitalu. Co jest "bohatyry" Kuyrwiarze i nic nie znaczące w życiu okruchy hahahaha . CO trzeba miec w bani aby tak pajacować dostająć wpierdol kutasem po ryju każdego dnia.
Otworzyliśmy Tokaja na koniec naszego grilla u nas w firmie i mamy to wszystko na dużym ekranie. To się śietnie zestarzeje hahahahaha. My się bawimy aśmiecie wpadają we frustrację. Darz Bór kurwy
REPEAT w chuj kolejny raz. A sorki @Łukaśicz, abyś zrozumiał. DOstałeś wpierdol kolejny "ras, w huj dobrzem ciem atakujom, ale brzydzom siem takom kurwom"
@Toranaga, nie chce mowic nic nie pokojacego ale zaowazyles ,że od dluższego czasu sam piszesz ze samym soba ? Dobry jestes nie ma to jak sam sobie opowiadac opisywac historyjki . Zadawac pytania odpowiadac na wlasne pytania . Tys to jest łeb .
@Toranaga, nie chce mowic nic nie pokojacego ale zaowazyles ,że od dluższego czasu sam piszesz ze samym soba ? Dobry jestes nie ma to jak sam sobie opowiadac opisywac historyjki . Zadawac pytania odpowiadac na wlasne pytania . Tys to jest łeb .
@Łukaśicz, ooo boom, boom, boom. bang bang a moze gangbang pedale JEB. JEB. JEB i tak dalej do rana hahahah
@Łukaśicz, powiedz nam z czego się kurwo śmiejesz. Z tego ze j estes jebany dzisiątki razy nieuku pierdolony analfabeto. Żalosny rapsod frajera. PS wiem ze nie srozumiesz co to rapsod debilu bez szkoły.
@Łukaśicz, jedynie co mozesz to najbać amotikonek lub swojemu kochankowi pedale . Tuy znaczysz pisie w tej gdzre.
@Łukaśicz, hahaha milcz psie bez szkoły
Aukcja diamentów zakończy się wkrótce w budynku aukcyjnym, w którym do zdobycia jest 6800 diamentów
Aukcja diamentów zakończy się wkrótce w budynku aukcyjnym, w którym do zdobycia jest 6900 diamentów
Aukcja diamentów zakończy się wkrótce w budynku aukcyjnym, w którym do zdobycia jest 8200 diamentów
Aukcja diamentów zakończy się wkrótce w budynku aukcyjnym, w którym do zdobycia jest 7400 diamentów
@Toranaga, tak tak już wszyscy wiemy za ile pracujesz tak wiemy 31.40
@Jurkoszczl, ale 31.40 brutto czy netto ? Hehe
@KaMiL001, no wiadomo że brutto
Aukcja diamentów zakończy się wkrótce w budynku aukcyjnym, w którym do zdobycia jest 7400 diamentów
O dyny się ulepsza żeby tylko nas nie zbił
Aukcja diamentów zakończy się wkrótce w budynku aukcyjnym, w którym do zdobycia jest 9899 diamentów
Aukcja diamentów zakończy się wkrótce w budynku aukcyjnym, w którym do zdobycia jest 9899 diamentów