@Toranaga, go przynajmniej mama nie zostawila w okienku zycia jak ciebie
Ide robic swoje bawcie sie . Udanego
@Scap, hahah frajer który ląduje w szpitalu gdy sie tylko zaloguję nie muszę atakować haha i kłapie pizda bbbbuuuuuhahahaha hhahahah ahah a ha ha hahah ahhahahhahah ahahahahahah ah
@Toranaga, po twoich wypowiedziach widac ,ze z Toba cos nie tak . Zmniejsz moze dawki bo sie wykonczysz :) powodzenia
Uruchamiac się frsjerzy z kontami anonimowymi, śmiało plebsie ha ha
@Toranaga, ja pierdole większego deklaracji nie słyszałem:)
Aukcja diamentów zakończy się wkrótce w budynku aukcyjnym, w którym do zdobycia jest 9800 diamentów
Aukcja diamentów zakończy się wkrótce w budynku aukcyjnym, w którym do zdobycia jest 8300 diamentów
Aukcja diamentów zakończy się wkrótce w budynku aukcyjnym, w którym do zdobycia jest 6700 diamentów
Aukcja diamentów zakończy się wkrótce w budynku aukcyjnym, w którym do zdobycia jest 6000 diamentów
jebac bra i cale ras udlawcie sie sperma
@DYNY-CHELM, ciebie też 😃
@Jth21, @Jth21, zebys na za te slowa na tarczy nie siedzial kondonie
@DYNY-CHELM, tylko nie to
@DYNY-CHELM, i już jesteście w szpitalu i ja tarczy 😅
@DYNY-CHELM, tyle mulciakow cały czas top1 gangiem a i tak w pizdeczke obrywacie heheh
@Jth21, chlopie jeszcze raz mowie od nas juz prawie nikt nie gra a topke mamy caly czas a ty z tym swoim hujostwem ledwo 2 miejsce
@Jth21, wbije 6lvl i mnie tu juz nie ma wogole
@DYNY-CHELM, jak my was bijemy gangiem i pojedynczo to o czym tu chłopczyku rozmawiamy
@DYNY-CHELM, na chuj mi takie konto jak każdy cię bije
@DYNY-CHELM, żeby to był samochód albo coś to bym chociaż z tego kurnik zrobił a tak to niepotrzebne mi
@Jth21, powiem tak konto moze nie kladzie kazdego ale 2 lata wkurwialo wszystkich hehhehe i bedzie dalej
@DYNY-CHELM, to widocznie ja nie jestem wszyscy
@Jth21, to bierz konto bedziesz napierdalal slupy
@Jth21, wszystko na ful ulepszone co do lvelu
@DYNY-CHELM, no e sumie zajebiste konto żeby bić słupy
@DYNY-CHELM, chuj ci w dupe !!
I dyny jest w szpitalu już bam bam 🤣🤣🤣🤣🤣
Sprzedam konta 2 tys do uzg
@Łukaśicz, jesteście3 cały czas w szpitalu bam bam 🤣🤣🤣🤣
Ten Toranaga to jest jednak jakaś kurwa zjebana. Zadko wchodzę na tę grę ale widzę tylko jego ataki. Jakim trzeba być życiowym impotentem żeby nie mieć swojego życia. Mnie śmieszy a Was??? Pierdolony impotent się dowartościować chce. Blokuje zjeba. Wypisuje jakieś gowna jakby w stajni robil.
@kolo66, słychać wycie kurew znakomicie haha Pajace pierdolone.
@kolo66, płacz śmieciu ludzki i oblizuj gile frajerzyno.